Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3MADRIX® STELLA inováciaV novom roku Vám vinšujeme všetko dobré a MADRIX pre Vás pripravil novinku v podobe vylepšenia... arr3MADRIX® NovinkyMADRIX® oznámil ukončenie predaja rozhraní USB contact closure, USB temperature a USB light... arr3MADRIX 5MADRIX 5 už je na trhu. Od roku 2005 to je najvačšia zmena. Určite každého poteši aj rozšírenie... arr3Avolites Titan One na skladeViacerými zákazníkmi overený USB svetelný pult Avolites Titan One je opäť dostupný.... arr3MADRIX® Nebula 2. generáciaMADRIX® v týchto dňoch uviedol na trh novú, inovovanú verziu prevodníka Nebula. Medzi vylepšenie...

TOVAR V AKCII

cena 44,89 EUR
skladom
cena 54,99 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

cena 34,00 EUR
skladom
cena 42,00 EUR
skladom

ANKETA

Máte záujem o upgrade MADRIX licencie ?

áno 14% nie 11% možno 10% časom 64%

Nové produkty Clay Paky na Prolight+Sound 2017
Claypaky predstavý novinky na rok 2017 na výstave Prolight+Sound 2017.
Okrem už známych bestsellerov predstaví nové produkty a to LED Spotlight Axcor Profile 900, nový LED Washlight K-EYE HCR s pridanými kanálmi amber a lime okrem red, green a blue čím poskytuje veľmi širokú škálu farieb s vynikajúcim pokrytím farebného spektra. Ďalšou novinkou je nový člen Scenius rodiny svietidiel a teda Scenius Unico s 1400W Osram lampou s 6500K a môžnosťou vytvárať silný úzky lúč super koncentrovanej svetla, s minimálnym uhlom vyžarovania iba 5 stupňov. Aj nový Mythos 2 s novými funkciami: s novým super-hladkým stmievaním a novým srdcom OSRAM lampou SIRIUS HRI® 440W

Caly Paky na Prolight+Sound 2017!

 

Caly Paky na Prolight+Sound 2017!

Axcor Profile 900, Claypaky začala nový smer vo svojom návrhu a výskume: je to prvý Claypaky reflektor používajúci LED zdroj svetla, namiesto tradičného výbojkového. Claypaky sa rozhodla používať biely LED čip s vysokou svetelnou účinnosťou, celkovým výkonom 900 wattov, s výstupným svetelným tokom 24000 lumen a sústavou dichroických filtrov pre vytvorenie farby. Vďaka značnému svetelnému výkonu je Claypaky Axcor Profile 900 na vrchole svojej kategórie a ponúka to najlepšie z moderných technológií v každom parametri: charakteristiky bieleho a farebného svetla, ktorý produkuje, jeho schopnosť vytvárať perfektne ostré projekcie a presné mikromechanika spôsobu jeho exkluzívneho systému beam lúča.

Caly Paky na Prolight+Sound 2017!

Po B-Eye, ktoré započali revolúciu vo svete WASH LED svietidiel s jeho mimoriadnými efektami, Claypaky v súčasnosti prichádza s K-EYE HCR, LED washlight svetlo, ktoré poskytuje plnú kontrolu nad kvalitou všetkých foriem bieleho alebo farebného svetla. Nová technológia HCR použitá v K-EYE je exkluzívna elektronická platforma vyvinutá Claypaky v spojení s Osram, aby vyhovovala potrebám svetelných dizajnérov z celého sveta, ktorí neboli úplne spokojní s výkonom LED zariadení v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, najmä z dôvodu ich nedokončenej farebnej škály, zlému indexu podania farieb a nedostatku konzistencie. Všetky tieto obmedzenia boli prekonané v K-EYE HCR. Konečne je možné vyrobiť každú farbu, všetky nuansy a všetky odtiene s dostatočnú kvalitou. Srdcom K-EYE HCR wash svetla je LED zdroj, ktorý sa skladá z modulu s šiestich čipov, z ktorých každý na inú farbu: okrem troch "klasických" základných farieb červenej, zelenej a modrej, Claypaky pridal amber, cyan a lime. Tento exkluzívne Claypaky zariadenie poskytuje veľmi širokú škálu farieb s vynikajúcim pokrytím farebného spektra.

Caly Paky na Prolight+Sound 2017!

Scenius Unico je najnovším prírastkom do rodiny Scenius, preto jeho prvou veľmi lákavou črtou je kvalita jeho svetla (1400W Osram lampa, 6500K, vysoká CRI). Je to nádherné bodové svetlo pre projekciu efektov, šesť rotačných gob, rotujúci hranola s krásnymi animáciami a je vybavený najmodernejším a najpresnejším rámovacím "frameing" systém na súčasnom trhu. Scenius Unico je tiež vynikajúci ako wash svetlo, pretože je k dispozícii systém s rôznymi difúznymi filtrami, ktoré môžu byť zaraďované postupne. Avšak najúžasnejšou vlastnosťou je, že Scenius Unico môže tiež vytvárať silný úzky lúč super koncentrovaného svetla, s minimálnym uhlom vyžarovania iba 5 stupňov.

Caly Paky na Prolight+Sound 2017!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV